יקיר

כל האפשרויות הטובות למשפחה

בתים צמודי קרקע בהנחה מיוחדת למהירי החלטה – 30,000 ש"ח!!

הטבה ל-2 בתים בלבד

מהרו והבטיחו מקומכם היום:

שלח

לפרטים נוספים התקשרו050-5382852 אתי
03-9303494
חיוג מהיר

אודות הפרוייקט

הבנייה כבר בעיצומה והכניסה לדירות תוך שנה.

פרוייקט המגורים החדש של הישוב יקיר נבנות בימים אלו ממש ​50 ​בתים מרווחים מעל נחל קנה הירוק.
בית צמוד קרקע ענק על 156 מ"ר בשכונה צעירה ופורחת מחכה רק לכם. 
תכנון הדירות נעשה תוך חשיבה מרובה על צרכי משפחה בישראל ובמיוחד לקהל היעד.
הבתים החדשים נהנים ממפרט טכני עשיר ואיכותי אשר נועד רק כדי לגרום לכם להרגיש הכי טוב שאפשר בבית החדש שלכם.


מוזמנים להתרשם ולארגן פגישה

  • כביש 612 דק'
  • פתח תקוה17 דק'
  • תל אביב30 דק'
  • פארק ההייטק אפק10 דק'

הקהילה

 
יקיר - בואו להכיר
 
בתוך ישוב ירוק ומלא צחוק ילדים נמצא הבית החדש שלכם בשומרון. מאות התושבים אשר מהווים יחד קהילה גדולה וחזקה מחכים לכם בידיים פתוחות כדי שתצטרפו אליהם לישוב שהוא חלק בלתי נפרד ממרכז הארץ.
יקיר שבשומרון הוא ישוב דתי קהילתי אשר נוסד בשנת 1981 על ידי גרעין של משפחות שהתארגנו יחד להקמת ישוב דתי בשומרון. דרומית לנחל קנה השוקק והירוק ובמרחק 5 דקות נסיעה מהעיר אריאל, יושב כיום ישוב מקסים המונה 350 משפחות נפלאות המחוברות יחד בקהילה ענקית ואוהבת.
 
המיקום המעולה סמוך לעיר אריאל ולאיזור התעשייה ברקן פותח לכם אינספור הזדמנויות תעסוקה במקומות המובילים בארץ בתחומם. לעובדי ההייטק באזור תל אביב יש נסיעה קצרה של 25 דקות למתחמי התעסוקה הגדולים ביותר - כי יקיר זה ממש במרכז הארץ. בישוב מתגוררת אוכלוסיה דתית מגוונת מכל קצוות הארץ: תעשיינים, גננות, מהנדסים, מורים, אנשי צבא קבע ובעלי ובעלות עסקים פרטיים. עולים חדשים לצד תושבים וותיקים, יוצאי ישיבות הסדר ומכינות, ומשפחות עם ילדים בכל הגילאים.
 

 
חינוך
בישוב ​קיימים לילדיכם ​מעון, 5 גני ילדים ובית ספר ממלכתי דתי אזורי לגילאי ​החינוך היסודי​,​ המשרת את ילדי יקיר ואת ילדי הישובים הסמוכים​.​ בית הספר זכה לאות הצטיינות ממשרד החינוך והתרבות.
 
דת
מבנה בית הכנסת​ של יקיר​ הוא רב תכליתי וכולל ​שלושה אולמות ב​הם​ מתפללים לפי נוסח ספרד, לפי נוסח עדות המזרח ובנוסח יהדות תימן. בנוסף לכך מצויה במקום ספריה תורנית עשירה. בישוב קיים מקווה טהרה.
​​
​פעילות חברתית​
ביקיר ​ישנו ​מועדון אירועים בו מתקיימות הפעילויות הציבוריות, ''בית גלעד'' בו מתקיימות פעילויות של הנוער, מבנים לפעילות חוגים ולישיבות ועדות.
 
נוער
תנועות הנוער ''בני עקיבא'' ותנועת ''עוז'' פועלות בישוב.
 
​לרווחתכם
בישוב ​ישנם מכולת, ספריה, קופת חולים ''לאומית'', חנות יד שניה​ ועוד​.

 

דגמי הדירות

  • הדמיה
  • שרטוט
  • מפרט
  • אורן
  • אלה עולה
  • אלה יורד

אודות היזםתנועת ההתיישבות אמנה- על ידי חברת הבת שלה "בנייני בר אמנה" יוזמת ומובילה פרויקטים של בנייה למגורים ביישוביה וברחבי יישובי יש"ע.

 

לבנייני בר אמנה כ-70 פרויקטים ברחבי יש"ע ,הגליל והנגב , ומוניטין בנייה של למעלה מ-2000 יחידות דיור.

 

הקו המנחה את בנייני בר אמנה הוא בניית בתים צמודי קרקע, באיכות מעולה, בשיטת הבית הצומח. שיטה זו מתאימה הן לזוגות צעירים הנמצאים בראשית דרכם, והן למשפחות בעלות ילדים. הבתים ברובם נבנים עם מעטפת לקומה השניה המאפשרת לזוגות להרחיב את ביתם ואף להכפיל את שטחו בעלויות נמוכות יחסית, בקלות וללא הפרעה להמשך מהלך החיים התקין בבית או בשכונה. לתושבי היישוב ולמשתכנים הפוטנציאליים יש משקל רב בהכרעה על דגם הבית, מבנה השכונה ושאר הגורמים המושפעים ברובם מאופיו של היישוב.

 

בנייני בר אמנה, כיזם, מעסיקה את טובי החברות המתמחות בבניית שכונות צמודות קרקע, ומלווה את הפרויקטים השונים על ידי חברות הנדסיות המפקחות על התהליך בשלביו השונים. כחלק ממדיניות איכות השרות, ניסחה החברה אמנת שרות, המגדירה את תפיסת השרות החדשה ואת מחויבות בנייני בר אמנה כלפי לקוחותיה: שקיפות מלאה ואספקת מידע אמין, שרות זמין ויעיל של אנשי מקצוע, אדיבות והקשבה ללקוח, פתיחות לרעיונות חדשים, תמיכה במפעל ההתיישבות ומעל לכל- התחייבות לבניה ולפיתוח ברמה גבוהה.

 

מטרתה המצוהרת של בנייני בר אמנה היא להמשיך ולפעול על מנת להיות חברת הבניה המובילה בתחומה, ולאפשר את המשכה הרציף של התיישבות תוך יצירת אפשרויות מגורים 

הטבה חד פעמית לזמן מוגבל!
30,000 ש"ח הנחה ל-2 בתים בלבד


השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם:

שלח